Zuch

Zuch matematyczny

Dnia 08.05.2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach odbył się Ogólnopolski Konkurs „Zuch matematyczny”. Adresowany był do wszystkich chętnych uczniów z klas I-III. Opiekunami konkursu w naszej szkole były: mgr Agnieszka Domagała oraz mgr Marta Okopień. Bardzo dużo uczniów zgłosiło się do konkursu by spróbować swoich sił. Przybyli elegancko ubrani, trzymając w dłoniach czarne długopisy. Mimo lekkiego stresu z chęcią przystąpili do pisania. Konkurs trwał 60 minut, po czym uczniowie wrócili do swoich sal na zajęcia lekcyjne. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki, które pojawią się w czerwcu.

Życzymy powodzenia!

Marta Okopień