XV FESTYN W RODZINIE JÓZEFA

11 maja 2019 r. na terenie sanktuarium  pw. Św. Józefa Robotnika w Kielcach odbył się Festyn Parafialny  „W Rodzinie Józefa”. Organizatorami byli: siostry zakonne i księża, wolontariusze oraz grupy parafialne. Program zawierał m.in.: konkursy z nagrodami, zabawy, fitness, występ zespołu „Józefowe Kwiatki”, spotkania z zaproszonymi gośćmi. Uczniowie naszej szkoły czynnie włączyli się w przebieg imprezy prezentując „Taniec Wielkanocny”. Brali również udział w licznych atrakcjach. Serdecznie dziękujemy gospodarzom za: świetną organizację, przygotowanie upominków i podziękowań, a naszym uczniom i ich rodzicom za aktywne uczestnictwo  w tym radosnym wydarzeniu.

Urszula Woźniak