Projekt „Cyfrowa Jedynka”

Z radością informujemy, że w naszej szkole w roku szkolnym 2018/19 i 2019/2020 realizowany będzie Projekt „Cyfrowa Jedynka”, który uzyskał dofinansowanie  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 z Europejskiego Funduszu Społecznego. Całkowita wartość projektu wynosi  389 270,00 zł. Za te środki wyposażymy nasze pracownie komputerowe w nowy sprzęt informatyczny, uczniowie klas młodszych do nauki programowania otrzymają ozoboty i tablety oraz mobilną pracownię komputerową. W pozostałych salach dydaktycznych pojawią się dodatkowe tablice multimedialne. Wsparcie otrzymają nauczyciele w postaci szkoleń, dzięki czemu podniosą swoje kompetencje w zakresie TIK. Projekt przewiduje przede wszystkim organizację dodatkowych zajęć dla uczniów z matematyki i informatyki  oraz bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi TIK.  Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w zajęciach!!!