Przedstawienie Wielkanocne 2018

W tegorocznym Przedstawieniu Wielkanocnym 2018 zobaczyliśmy kilka inscenizacji: obrazowych, słownych, muzycznych i tanecznych. Chcieliśmy przez nie bardziej poznać najważniejsze prawdy związane z OSOBĄ i OBLICZEM JEZUSA CHRYSTUSA. Na przedstawieniu widzieliśmy kopię Całunu Turyńskiego i Chusty z Manopello, milczących świadków Zmartwychwstania JEZUSA. W tym krótkim Misterium Paschalnym odkrywaliśmy OBECNOŚĆ SAMEGO JEZUSA, który przez swoje słowo, pieśni i obraz może „dotknąć” naszych serc i przygotować lepiej do głębszego przeżywanie JEGO Świąt Wielkanocnych. Przedstawienie odbyło się w Wielki Poniedziałek,  26 marca 2018 roku o godz. 10:45 na sali gimnastycznej naszej szkoły. Przygotowały je dzieci z klasy IV C wraz ze szkolną scholą z pomocą księdza. Dziękujemy dzieciom i wszystkim za pomoc w przygotowaniu tego Przedstawienia.

Ks. Konrad Walerczak