Mikołajki 2017

6 grudnia 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole „Konkurs na przebranie mikołajkowe”. Uczniowie z klas I – VII – mogli na jeden dzień, zamienić się w postać związaną ze Świętym Mikołajem. Najczęściej przebierali się właśnie za mikołajów, ale były też elfy, śnieżynki oraz renifery. Nagrodami w konkursie były: dla klas młodszych lizaki, a dla starszych kolegów „kupony bezpieczeństwa”, zwalniające od niespodziewanej kartkówki lub pytania. Komisję zauroczył strój uczennicy z klasy IVb Natalii Jaskólskiej, która wystąpiła w ręcznie robionej czapce, przypominającej choinkę. Wśród nauczycieli podziw wzbudzała p. Barbara Wojtyniak, nauczyciel j. angielskiego, w dniu konkursu: Pani Mikołajowa. Konkursowi towarzyszyły liczne dekoracje nawiązujące do mikołajek i świąt.

Pamiętajcie, aby za rok znów „odkurzyć” stroje mikołajkowe!!!

Opiekunki Samorządu:
Renata Kozieł