Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w SP nr 1

23 czerwca uczniowie SP nr 1 pożegnali rok szkolny 2016/2017 uroczystą galą na sali gimnastycznej.

Tutaj najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody potwierdzające wysokie lokaty w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych oraz nagrody książkowe.

Były też niespodzianki jak pięknie zaśpiewana piosenka, wspaniale zatańczony polonez, pokaz gimnastyki akrobatycznej i układ taneczny.

Słowa podziękowania oraz życzenia wakacyjne do uczniów, rodziców i nauczycieli skierowali dyrektor SP nr 1 – p. Jerzy Leśniok, wicedyrektor p. Grażyna Biestek i przewodniczący Rady Rodziców – p. Artur Pękala.

Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły i Przyjaciołom życzymy dużo słońca, podróży, wakacyjnych przygód i odpoczynku.

Elżbieta Wójcik