TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY – podsumowanie.

W dniu 27 marca w kompleksie lekkoatletycznym w Hali Legionów przeprowadzony został ostatni etap zawodów w ramach trójboju lekkoatletycznego organizowanych przez Kielecki Klub Lekkoatletyczny.

Do finału zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1. Kinga Wypych – kl. VIII a
  2. Krzysztof Kumor – kl VIII a
  3. Tomassz Klich – kl VII b
  4. Wiktoria Bujak – kl VII a
  5. Diana Turianchyk – kl VII b
  6. Liliana Ziętal – kl VII b
  7. Przemysław Głód – kl VI b

Na podium stanęli:

Kinga Wypych – II miejsce w kategorii dziewcząt klas 8, zdobywając łączne 470 pkt.

Przemysław Głód – III miejsce w kategorii chłopców klas 6, zdobywając łącznie 402 pkt.

W łącznej klasyfikacji szkół, nasza placówka uplasowała się na podium, zajmując III miejsce z łączną liczbą punktów 2794. W zawodach brało udział 12 szkół kieleckich.

Na sukces naszej szkoły pracowali następujący uczniowie:

Dziewczęta:

Daria Wijas, Pulina Glita , Laura Hłasko, Julia Jankowska, Iga Chrobot, Wiktoria Bujak, Liliana Ziętal, Diana Turianchyk, Kinga Wypych.

Chłopcy:

Przemysław Głód, Marcel Zmarzliński, Dmytro Turianchyk, Maksymilian Cioroch,Tomasz Klich, Krzysztof Kumor, Piotr Wijas, Maciej Dąbrowski, Patryk Janus, Filip Kordyka, Karol Sacha, Bartosz Toporowski,

Wszystkim uczniom gratuluję, dziękuję za udział w zawodach
i zaangażowanie 🙂

Nauczyciel wychowania fizycznego