Sukces naszej szkoły w projekcie eTwinning „The beauty of folks”

W lutym 17 uczniów klasy 6b pod kierunkiem pani Pauliny Kondrackiej i pani Marty Pawlak przystąpiło do współpracy z 13 szkołami z Turcji, Polski, Słowacji i Hiszpanii w ramach projekty eTwinning „The beauty of folks”. Projekt ma celu lepsze poznanie przez uczniów zarówno folkloru swojego kraju, a także pozostałych państw uczestniczących w projekcie.

Jednym z pierwszych zadań było przygotowanie loga całego projektu. Każda szkoła miała przygotować swoją propozycję logo, a następnie wszyscy uczestnicy głosowali na to, które najbardziej przypadło im do gustu.

Uczniowie naszej szkoły najpierw wspólnie zastanawiali się nad grafiką i ustalili co według nich powinno się na nim znaleźć, aby w pełni oddać ideę projektu „The beauty of folks”. Ostateczny projekt zgłoszony do konkursu przygotował Piotr Podraza, a po zakończeniu głosowania okazało się, że to właśnie nasze logo wygrało i zostało umieszczone obok nazwy projektu.

Gratulujemy naszym uczniom pomysłu i wykonania!

Paulina Kondracka

Marta Pawlak