Przedstawienie świąteczno – zimowe pt. ,, Królowa Śniegu w wykonaniu klasy 2a

W dniu 21.12.2023r. w naszej szkole odbyło się niecodzienne wydarzenie , a mianowicie uczniowie klasy 2a wcielili się w rolę młodych aktorów i wystawili świąteczno – zimowe przedstawienie pt. ,, Królowa Śniegu ” na podstawie baśni Hansa Chrystiana Andersena.

Wykon dzieci pełen profesjonalizmu, wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności na której zasiadali Rodzice oraz Pani Dyrektor Żaneta Szczepaniak. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku… Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił i przypomniał wszystkim o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.

Po zakończonej części artystycznej wszyscy zasiedli do wspólnej, uroczystej wigilii, którą przygotowali rodzice uczniów.

Był to bardzo miły dzień przeżyty w ciepłej, świątecznej atmosferze.  Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby tak było.

Podczas wydarzenia zostały wykorzystane sprzęty zakupione w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Iwona Delipacy – wychowawca klasy 2a