Pierwsze dni Özüma Hanci w naszej szkole :)

13 grudnia dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Kielcach i uzyskanemu przez szkołę Certyfikatowi Znaku Jakości Europejskiego Korpusu Solidarności do naszej szkoły przybył wolontariusz Özüm Hanci. W ciągu pierwszych dni pobytu w naszej szkole dał się poznać z bardzo dobrej strony, jako zaangażowana i chętna do różnych form współpracy osoba. W ostatnim tygodniu spotkał się z uczniami klasy 4a i 4b, które prezentowały po raz pierwszy krótkie „speech’e” w języku angielskim o sobie i swoich najbliższych, a także z uczniami klasy 5a.

Pomimo dużego zamieszania wynikającego ze zbliżających się świąt Özüm odwiedził w tym tygodniu również klasę 1c, 3b i 3c, w których został bardzo dobrze przyjęty. Wziął udział w próbach do klasowego przestawienia klasy 3c, obejrzał szkolne jasełka i wziął udział w wigilii klasowej klasy 3b.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji!

Marta Pawlak