„MIKOŁAJKOWA PACZKA DLA ZWIERZACZKA”

19 grudnia nasi uczniowie wraz z panią dyrektor odwiedzili Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach. Była to wizyta związana z akcją jaką przeprowadziła nasza szkoła wraz z wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego panią Renatą Janik, zastępcą komendanta OHP panią Magdaleną Fogiel-Litwinek, dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy panią Aleksandrą Marcinkowską oraz Świętokrzyskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Podczas odwiedzin przekazano zebrane: karmy dla psów i kotów, legowiska, ubranka, smycze i inne akcesoria dla zwierząt. Nasi uczniowie mogli zwiedzić całe schronisko i zapoznać się z jego pracą.

Wśród ofiarodawców wylosowano nagrody. Uczennica Kaja Białek otrzymała Voucher do Restauracji Kielecka, a uczniowie: Krystian Baran, Filip Łabuz, Iga Wieczorek, Julia Matyjasik plecaki.