Wigilia klasowa 4b.

19.12.2023r odbyła się wigilia klasowa 4b. Był to świetny moment, aby przy dźwiękach kolęd i wspólnym posiłku wprowadzić magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia. W ten dzień wszyscy spotkali się przy jednym stole. Każdy wyglądał inaczej niż zwykle, odświętnie. Rodzice czynnie włączyli się w przygotowania smakołyków wigilijnych. Na początku uczniowie pomagali w przygotowaniach do uroczystej wieczerzy. Układali stoły, krzesła, rozkładali jedzenie. Następnie wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu. Po przygotowaniach uczniowie złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne. Następnie dzieci rozmawiały o tym, jak spędzą Święta Bożego Narodzenia. Wszyscy życzyli sobie Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

M. Gębska- Lisowska

A. Szcześniak