Świętokrzyska Bilardowa Liga Młodzieżowa

W dniu 11.12.2023 w Kieleckim Centrum Bilardowym odbyła się ostatnia kolejka młodzieżowej ligi bilardowej w odmianę 9 bil, w której uczestniczyli nasi uczniowie. Najlepsze wyniki w kategorii młodzików uzyskali Oliwier Sobczyk oraz Szymon Mazur zajmując III miejsce. W kategorii dziewcząt na II miejscu uplasowała się Zofia Sołtysiak, III pozycję zajęła Laura Marks. Po zawodach nagrodzono najlepszych zawodników obecnego sezonu ligi. Pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej dziewcząt zajęła Laura Marks minimalnie wyprzedzając Maję Szymańską. W końcowym rankingu młodzików Oliwier Sobczyk zajął II miejsce. W klasyfikacji drużynowej nasz zespół uplasował się na II miejscu. Po turnieju przyszedł czas na udział w Ceremonii otwarcia Mistrzostw Polski w Bilard, które w najbliższych dniach będą odbywać się w Hotelu Binkowskim. Przy okazji nasi uczniowie mogli oglądać z bliska zmagania najlepszych podczas rozgrywanych spotkań.

Gratulacje dla naszych zawodników!!! Życzymy dalszych sukcesów w przyszłym sezonie 2024.