„ŚLUBOWANIA NADSZEDŁ CZAS,UCZNIEM BĘDZIE KAŻDY Z NAS”

W 30 października br. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania
na uczniów dzieci klas Ia, Ib , Ic. W obecności dyrekcji, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości, dzieci zaprezentowały program artystyczny. Rewelacyjnie zatańczyli „Poloneza”, odśpiewali piosenki w języku angielskim, polskim oraz wyrecytowali wiersze.
Następnie, w podniosłej atmosferze, przed sztandarem szkoły, uczniowie klas pierwszych ślubowali godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom, być dobrymi Polakami oraz rozwijać swoje umiejętności bilardowe.
Po złożeniu ślubowania Dyrektor Szkoły – Żaneta Szczepaniak oraz wicedyrektor Elżbieta Wójcik dokonały oficjalnego pasowania. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom. Natomiast uczniom klasy I c zostały wręczone przez P. Grzegorza Kędzierskiego – wiceprezesa Polskiego Związku Bilardowego, P.Katarzynę Wesołowska – Mistrzynię Europy 10 bil oraz P.Michała Turkowskiego – Mistrza Polski 8 bil, muszki ufundowane przez Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe.

Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny.
Gratulujemy!!!

Po pierwszej części wydarzenia P.Łukasz Kurek, P.Maciej Życiński w towarzystwie zaproszonych gości zaprosili przybyłych rodziców do wspólnej gry przy stolach bilardowych. Wszyscy bardzo chętnie przyłączyli się do rozgrywek.

Za pomoc w organizacji uroczystości dziękujemy:
Nauczycielom:
p. Marcie Więckowskiej – poczet sztandarowy