Spotkanie uczniów 8a z absolwentkami naszej szkoły

Uczniów klasy 8a odwiedziły dwie absolwentki naszej szkoły, które za chwilę rozpoczną nowy etap swojej edukacji – studia. Jedna z zakresu psychologii, druga – architektury informacji. Obie Małgosie ukończyły również III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach. Dziewczęta podzieliły się swoimi doświadczeniami ze szkoły średniej, podpowiedziały co może być ważne przy wyborze szkoły i przybliżyły uczniom III LO. Mamy nadzieję, że takie spotkanie dla uczniów 8a będzie jednym z elementów ułatwiającym im wybór szkoły ponadpodstawowej przed którym staną już za kilka miesięcy.

Naszym absolwentkom dziękujemy za spotkanie i życzymy kolejnych sukcesów na studiach.

Anna Mazur