„Bilardowe Nadzieje Olimpijskie”

W dniu 15 września w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Bilardowego w Kielcach rozegrano turniej „Bilardowe Nadzieje Olimpijskie”. Podczas imprezy wystartowało wielu zawodników z różnych szkół i klubów z całego kraju, w tym nasz zespół. Nasi zawodnicy zaliczyli bardzo udany start, zajmując następujące miejsca: Klasyfikacja indywidualna – I miejsce Zofia Sołtysiak, IV miejsce Oliwier Sobczyk, V miejsce Antoni Jamróz. W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła uplasowała się na I miejscu. Zawodnicy odebrali nagrody podczas zjazdu Bilardowej Ekstraklasy w Galerii Echo. Gratulujemy doskonałych wyników!!!

Nauczyciel wychowania fizycznego

Łukasz Kurek