Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Po długich tegorocznych wakacjach nadszedł czas na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.

4 września na sali gimnastycznej spotkali się dyrekcja, nauczyciele oraz wszyscy uczniowie naszej szkoły. W tak ważnym momencie nie mogło zabraknąć również rodziców naszych najmłodszych uczniów. W trakcie inauguracji nowego roku szkolnego, głos zabrała Pani Dyrektor Żaneta Szczepaniak, która przywitała obecnych gości: Pana Grzegorza Kędzierskiego – Wiceprezesa Polskiego Związku Bilardowego, Pana Artura Karysia – trenera Polskiego Związku Judo, a także gromadę zuchów. Pani Dyrektor serdecznie przywitała naszych pierwszoklasistów, dla których jest to początek szkolnej drogi i porównała szkołę do jednej dużej rodziny. W trakcie spotkania Pani Dyrektor przedstawiła obecnym priorytety polityki oświatowej na nowy rok szkolny, a także przypomniała o organizacji pracy w szkole. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się w swoich salach.

Mamy nadzieję, że ten nowy rok szkolny 2023/2024 przyniesie Wam dużo radości, a także wiele sukcesów.

Podczas uroczystości  wykorzystano zakupiony sprzęt w ramach Rządowego Programu Laboratoria Przyszłości (m.in. mikser audio, mikrofony dynamiczne, zestaw nagłośnieniowy, gimbal, aparat Canon, statyw fotograficzny).