Laureaci Konkursu edukacyjno – informacyjny „Nasza Droga Do Czystego Środowiska”.

Dnia 12 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu edukacyjno – informacyjnego zorganizowanego przez Urząd Miasta Kielce pod hasłem: „NASZA DROGA DO CZYSTEGO ŚRODOWISKA”.
Głównym celem konkursu było zainteresowanie uczniów i dzieci z palcówek oświatowych tematyką zrównoważonego rozwoju, oszczędzania energii, ochrony klimatu i prawidłowej gospodarki odpadami poprzez zachęcenie ich do wyrażenia swojej wizji w danej dziedzinie w różnych formach prac konkursowych. Wśród nagrodzony znalazły się również dzieci z naszej szkoły:

Amielia Styczeń oraz Filip Wojniak z klasy 6a zajęli I miejsce (kategoria wiekowa klasy 4-6)
Julia Graba kl. 6a – zajęła III miejsce (kategoria wiekowa klasy 4-6) Opiekunem uczniów w/w konkursu była pani Krystyna Banasik

Ponadto wszyscy uczniowie wraz z opiekunami biorącymi udział otrzymali nagrody w postaci bidonów z rąk zastępczyni prezydenta Kielc Agaty Wojdy i Anety Boroń, dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej i Środowiska Urzędu Miasta Kielce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Krystyna Banasik