Kampania # dobre słowa

W naszej szkole w ramach akcji organizowanej przez Wojewodę Świętokrzyskiego #dobre słowa promującej pozytywne myślenie i zachęcanie do używania dobrych słów uczniowie klas I- III na lekcjach edukacji wczesnoszkolnej obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą wzajemnego szacunku dla każdego i stosowania w życiu codziennym dobrych słów, które pozytywnie wpływają na każdego. W klasach II b i III c uczniowie na lekcjach pisali pozytywne słowa dla koleżanki lub kolegi. Prace te zostały umieszczone na gazetce szkolnej. W akcję włączyła się świetlica szkolna. W dniach 16.05-18.05.2023 została zorganizowana poczta #dobre słowa. Uczniowie wszystkich klas mieli możliwość napisania czegoś miłego dla dowolnej osoby, a następnie wrzucali karteczki do kolorowego pudełka, które znajdowało się w świetlicy szkolnej. Życzenia były pisane do uczniów, rodziców i Pani Dyrektor. Dobre słowa zostały umieszczone na tablicy w świetlicy szkolnej. W ramach akcji wszyscy chętni uczniowie do końca roku szkolnego mogą podzielić się dobrym słowem i wrzucać swoje karteczki do pudełka znajdującego się w świetlicy szkolnej.

Organizatorzy akcji:
Remigiusz Krzywda- rzecznik praw ucznia w SP 1