Konkurs edukacyjno – informacyjny „Nasza Droga Do Czystego Środowiska”.

Kolejne szóste zadanie do realizacji w konkursie edukacyjno – informacyjnym zorganizowanym przez Urząd Miasta Kielce pod hasłem: „NASZA DROGA DO CZYSTEGO ŚRODOWISKA” (kategoria wiekowa: klasy 4-6) polegało na przygotowaniu makiety stanowiącej projekt nasadzeń roślin na terenie szkoły z wykorzystaniem elementów małej architektury. Mogła to być praca indywidualna lub zbiorowa (zespół max. 3 uczniów) przygotowana techniką dowolną przy użyciu materiałów recyklingowych. Uczniowie klasy 6a przygotowali wspaniałe prace/makiety, które przedstawiają zróżnicowaną roślinność min. drzewa świerkowe, rosnące przed szkołą żonkile – symbol „Pól Nadziei, miejsca parkingowe oraz boiska szkolne, które pozwalają dzieciom na aktywne spędzanie czasu.

Krystyna Banasik – nauczyciel biologii