Kiermasz WIELKANOCY

19 marca 2023 roku pod kościołem pw. św. Józefa Robotnika w Kielcach odbył się Kiermasz WIELKANOCNY.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, oraz nauczycielom, którzy brali udział w przygotowaniu jak i dzielnie sprzedawali ozdoby podczas Kiermaszu. Dzięki Wam i ofiarności parafian, udało się uzbierać 5 tysięcy złotych!!! Dokładnie 5 012 zł

Specjalne podziękowania dla proboszcza ks. prałata Jana Iłczyka, za to że kolejny raz mogliśmy zorganizować kiermasz przy kościele, dla ks. Konrada, który jak zawsze nas wspierał.

Od 20 marca do 5 kwietnia 2023 roku Kiermasz został przeniesiony i odbywa się w szkole. Uczniowie z Dużego Samorządu i dzieci uczęszczające na świetlicę, skutecznie namawiają do nabycia pozostałych ozdób.

Wesołego Alleluja!

Stowarzyszenie Kielecka JEDYNKA