BILARDOWE NADZIEJE OLIMPIJSKIE

W grudniu odbył się I ogólnopolski turniej „BILARDOWE NADZIEJE OLIMPIJSKIE” pod patronatem Ministerstwa Sportu. W turnieju brało udział kilkanaście szkól i klubów z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowała trójka uczniów: Zofia Sołtysiak, Oliwier Sobczyk oraz Aleksander Kowalczyk. Po całym dniu zmagań nasi zawodnicy w klasyfikacji drużynowej zajęli III miejsce. Drużyna odebrała puchar podczas oficjalnej ceremonii otwarcia Mistrzostw Polski Seniorów w Hotelu Binkowskim. Serdeczne Gratulacje dla naszych zawodników.

Nauczyciel wychowania fizycznego

Łukasz Kurek