ŚWIĄTECZNE INCJATYWY RODZICÓW I UCZNIÓW KLASY 2A

Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, rodzice uczniów klasy 2a we współpracy z wychowawcą podjęli ciekawe inicjatywy dla swoich pociech.

6 grudnia z wizytą do dzieci przybyli Mikołaj i Śnieżynka. Podarowali im świąteczne talerze do samodzielnego malowania. 8 grudnia do klasy zawitały panie Szewcia i Margolcia, które przeprowadziły warsztaty kreatywne. Każde dziecko brało czynny udział w tworzeniu własnego milusińskiego skrzata. Wreszcie 12 grudnia odbyły się klasowe zajęcia integracyjne, na których uczniowie wspólnie ze swoimi rodzicami wykonali przepiękne choinki z życzeniami, które przed świętami, wraz z pamiątkowym zdjęciem, zostaną przekazane do Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Kielcach, gdzie z pewnością będą miłą niespodzianką dla jego podopiecznych.

Szkoda tylko, że mamy sezon chorób i nie wszystkie dzieci mogły wziąć udział w tych wszystkich ciekawych zajęciach.

Wychowawca klasy 2a serdecznie dziękuje za zaangażowanie i współpracę wszystkim Rodzicom, a szczególnie jej Klasowej Radzie.

Zdjęcia: p. Aneta Bandura, p. Daria Malicka i p. Mariusz Łuszczek.

Andrzej Pustuła