Udało się! Mamy to!

Dyrekcja Szkoły i grono nauczycielskie serdecznie DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM osobom, które poparły nasz projekt i przyczyniły się do naszego sukcesu. Dziękujemy rodzicom SP1 w szczególności Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Jadwidze Zychowicz, uczniom SP1, Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek Panu Pawłowi Kubickiemu, Wiceprezesowi Polskiego Związku Bilardowego Panu Grzegorzowi Kędzierskiemu i całej drużynie NOSAN, Prałatowi Parafii św. Józefa i wszystkim duchownym, przyjaciołom SP1 i znajomym. Dziękujemy serdecznie partnerom nas wspierającym w szczególności Szkole Podstawowej nr 32 w Kielcach oraz Kieleckiej Radzie Seniorów. Nasza SP1 zmienia się dla naszych uczniów, staje się miejscem bezpiecznym i przyjaznym. DZIĘKUJEMY!

Razem możemy wszystko