Pasowanie bilardowej klasy 1c

W dniu 7 października 2022r bilardowa klasa 1c przystąpiła do uroczystego pasowania na ucznia naszej szkoły. Z tej okazji swoją obecnością zaszczycili nas zawodnicy drużyny bilardowej NOSAN, którzy to wręczyli pierwszoklasistom bilardowe muszki ufundowane przez Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe. Na początku wydarzenia uczniowie zaprezentowali swój talent artystyczny. Rewelacyjnie odśpiewali piosenki w języku angielskim oraz wyrecytowali wiersze. Następnym krokiem było ślubowanie przed sztandarem iż będą wzorowymi uczniami, będą nienagannie się zachowywać oraz rozwijać swoje umiejętności bilardowe. Na końcu Pani dyrektor Żaneta Szczepaniak oraz wicedyrektor Elżbieta Wójcik dokonały oficjalnego pasowania.

Po pierwszej części wydarzenia Pan Łukasz Kurek zaprosił przybyłych rodziców, uczniów klasy 1 c oraz zawodników NOSAN do wspólnej gry przy stole bilardowym. Wszyscy bardzo chętnie przyłączyli się do rozgrywek.

Za pomoc w organizacji uroczystości dziękujemy:
Nauczycielom:
 p. Emilii Orkisz – oprawa muzyczna