Jesienny Lapbook klasy 1c

Podczas ostatnich zajęć z j. angielskiego klasa 1 c wykonała swój pierwszy lapbook z tematem przewodnim „Autumn”. Lapbook – to rodzaj książki stworzonej na brystolu z dużą ilością zakładek, kieszonek, kopert, schowków, które zawierają informacje na wybrany temat. Lapbook rozwija kreatywność, zdolności manualne, umiejętność planowania ( także tego przestrzennego ) oraz uczy cierpliwości. Dzięki takiej metodzie uczniowie dużo szybciej przyswajają nowe słownictwo. Przy okazji klasa 1c przećwiczyła również swoje umiejętności pracy grupowej. Uczniowie bardzo chętnie przystąpili do zaproponowanej pracy. Przez najbliższe dni będziemy korzystali ze swoich lapbooków szlifując język angielski. Taka nauka to czysta przyjemność.

Agnieszka Siwek wychowawca 1c