Zakończenie roku szkolnego klas IV-VIII

Dnia 24.06.2022r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego – o godz. 8.00
dla klas VII i VIII, a o godz.11.30 dla klas IV-VI.

Zgromadzona społeczność szkolna wysłuchała przemówienia p.Dyrektor Żanety Szczepaniak.

Dyrekcja podziękowała wszystkim rodzicom za działania na rzecz dzieci i szkoły,
a tym szczególnie zaangażowanym wręczyła statuetki „Przyjaciela Szkoły”.

Następnie zostały wręczone nagrody przewidziane w Statucie Szkoły.

W klasach VII – VIII tytuł Ucznia Roku otrzymał uczeń klasy 8b – Eryk Kubicki,
a w klasach IV – VI tytuł ten otrzymała Julia Graba z klasa 5a.
Tytuł Sportowiec Roku otrzymały dwie uczennice: Julia Marks z kl. 7c i Kinga Wypych z kl. 6a.
Tytuł Talent Artystyczny otrzymała Ewa Hlebicka – Józefowicz z kl. 8c
oraz Formacja Taneczna w składzie: Katarzyna Kołcz 7b, Karolina Plech 7b, Zuzanna Glapiak 7c, Malwina Ilcewicz 6a, Julia Kryczka 6b, Karol Sacha 5b, Liliana Prucia 5b i Emilia Rurak 5b.
Klasa 5a, która osiągnęła najwyższą średnią 5,18, otrzymała Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły dla najlepszej klasy po raz czwarty z rzędu.
Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez wychowawców świadectw uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu .
W imieniu Rady Rodziców głos zabrała p.Katarzyna Wrzosek (w kl. VII – VIII)
i p.Paulina Gola (w kl. IV – VI).
Klasy VII przygotowały dla absolwentów muzyczne upominki – były to: występ Formacji Tanecznej w choreografii p.Ewy Nowak, Maciej Kazusek zagrał na gitarze utwór Bruno Marsa „Treasure”, a pożegnała wszystkich Ewa Hlebicka – Józefowicz piosenką ,,Sen we śnie” Sanah i Grzegorza Turnau.
W klasach IV – VI galę uświetnił występ Formacji Tanecznej w choreografii jazzowej pod opieką p.Ewy Nowak i p.Marty Więckowskiej, a na zakończenie uroczystości wszyscy wysłuchali Leny Bielec z klasy 4a w utworze „Dni, których jeszcze nie znamy” – reprezentantki chóru szkolnego „Jedynkowe Nutki” pod opieką p.Emilii Orkisz.

Wszystkim uczniom gratulujemy wyników, ósmoklasistom ukończenia szkoły
i życzymy, aby wakacje były okresem radości i wytchnienia.

Wychowawcy klas IV-VIII