Kończymy rok katechetyczny

Razem z rokiem szkolnym kończymy rok katechetyczny, który był szczególnie ważny dla uczniów klas trzecich i czwartych, którzy przeżywali Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej oraz Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.

Do tych ważnych wydarzeń dzieci przygotowywały się w domu, w szkole i w parafii. Poszerzały swoją wiedzę religijną na katechezie i pogłębiały formację religijną uczestnicząc we wszystkich wydarzeniach roku liturgicznego.

Po uroczystej Komunii Świętej przeżywały biały tydzień, który zakończył się wspólnym wyjazdem do Jasnogórskiego Sanktuarium w Częstochowie.

Dzieci „komunijne” i „rocznicowe” wzięły także udział w procesji Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pięknego przeżycia tych wyjątkowych wydarzeń!

s. Faustyna Czajkowska