„VI Kieleckie Dni Energii”

„Kieleckie Dni Energii” to cykliczna impreza, która odbyła się w Kielcach po raz szósty. „VI Kieleckie Dni Energii” zostały przygotowane przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Środowiska Urzędu Miasta Kielce, a także wielu partnerów. Celem tej kampanii informacyjno-edukacyjnej jest upowszechnianie wiedzy o odpowiedzialnym korzystaniu z energii elektrycznej oraz konieczności dbania o powietrze na terenie miasta Kielce. W tym roku przygotowano liczne atrakcje dla mieszkańców miasta. Z tej okazji również uczniowie naszej szkoły, czyli klasa 1c mogli wziąć udział w zabawach, konkursach, zielonych warsztatach oraz pokazach. Zapraszamy na krótką relację z udziału klasy 1c w kampanii „VI Kieleckich Dni Energii” w Parku Miejskim im. Stanisława Staszica.

Marta Pawlak