Mistrzostwa Kielc w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych Dziewcząt

Dnia 20 maja 2022 r. w SP 39 odbyły się Mistrzostwa Kielc w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych Dziewcząt  rocznika 2009 i młodszych. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Marks, Lena Król, Kinga Pastuszko, Maja Szczytowska, Diana Turianchyk, Kinga Wypych, wystartowała awansem w dniu 19 maja. Zawody zostały rozegrane w klasyfikacji drużynowej w następujących konkurencjach: bieg na dystansie 60 m, skok w dal, rzut piłką palantową oraz bieg na dystansie 600 m. Dziewczęta zajęły IV miejsce wśród kieleckich szkół podstawowych. Na wyróżnienie zasługuje Julia Marks, która zdobyła najwięcej punktów dla drużyny w każdej  z wymienionych konkurencji.  Serdecznie gratulujemy!

Urszula Woźniak