Kolejne dwie gotowe paczki dla Ukrainy – tym razem od klasy 8 B!

Z ogromną radością i wzruszeniem przekazaliśmy kolejne dwie gotowe paczki dla Ukrainy. Zostały one przygotowane przez uczniów z klasy 8 B na  czele z wychowawczynią klasy i pomocą rodziców

Paczki przez Wolontariuszy z 8 B, dostarczyliśmy oczywiście do Magazynu Caritas Kielce (ul. Wesoła 52), skąd już wraz z innymi paczkami zostały przetransportowane na granicę polsko-ukraińską.

Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w to charytatywne, wolontaryjne przedsięwzięcie.

I jedno szczególne podziękowanie dla Eryka Kubickiego, również z klasy 8 B za przygotowanie interesującego plakatu w ramach akcji dzieci z Polski dzieciom z Ukrainy „Usiądź ze mną w szkolnej ławce” (zdjęcie w materiale z wydarzenia).

Gdyby, któraś z klas naszej Szkoły chciała się jeszcze włączyć w przygotowanie podobnej paczki, czy zebrać konkretne rzeczy, produkty spożywcze, czy higieniczne długoterminowe, jest to wciąż możliwe i naglące, gdyż jak wszyscy wiemy okrutne wojna na Ukrainie wciąż trwa, a potrzeby uciekających przed nią osób, nie zmalały!

Dla przypomnienia, oto link do listy produktów do przygotowania gotowej paczki:

Dziękujemy na stałą hojność serca dla naszych sióstr i braci w potrzebie! BÓG ZAPŁAĆ!

ks. Konrad Walerczak, p. Dorota Broniś z uczniami i rodzicami klasy 8 B