Paczka dla Ukrainy – przekazanie kolejnych ośmiu gotowych paczek!

Za nami kolejne wzruszające momenty przekazania przez naszych Wolontariuszy  kolejnych, 8-ciu gotowych paczek dla Ukrainy, a także innych produktów pierwszej potrzeby. Paczki dostarczyliśmy do Magazynu Caritas Kielce (ul. Wesoła 52), skąd na bieżąco są transportowane na granicę polsko-ukraińską.

Dziękujemy Wszystkim Osobom, szczególnie osobom z parafii św. Józefa Robotnika, które zaangażowały się w zakupy i przygotowanie kolejnych paczek dla Ukrainy!

Dziękujemy klasie IVa, dzieciom i rodzicom za przygotowanie gotowej paczki, a także za przyniesienie dodatkowych produktów o długim terminie ważności.

Mamy wciąż jeszcze wolne, puste pudełka Caritas na przygotowanie następnych gotowych paczek dla Ukrainy. Wojna wciąż trwa, a potrzeby uciekających przed nią osób z Ukrainy, nadal bardzo naglące. Każda paczka to konkretna pomoc dla potrzebujących, na najtrudniejsze dni odnalezienia się w trudnej, nowej sytuacji uchodźcy.

Dla przypomnienia, oto link do listy produktów do przygotowania gotowej paczki:

Dziękujemy na stałą hojność serca dla naszych sióstr i braci w potrzebie!

Niech SAM BÓG będzie ZAPŁATĄ!

Ks. Konrad Walerczak, ks. Dariusz Węgrzyn, s. Faustyna Czajkowska,
p. Agnieszka Rycombel, p. Małgorzata Wojciechowska, p. Paulina Kondracka,