III, IV, V i VI Pomoc JEDYNKI dla Ukrainy + Zbiórki pieniędzy: w szkole i przy kościele św. Józefa

Z ogromną wdzięcznością i głębokim wzruszeniem jako społeczność naszej  SP nr 1, przeżywamy tak liczne zbiórki pomocy dla Ukrainy, zarówno środków pierwszej potrzeby jak i zbiórki pieniężne, który miały miejsce na terenie szkoły i przy wyjściach kościoła św. Józefa Robotnika w Kielcach.

Wszystkie rzeczy (a jest ich naprawdę wiele), zgromadzone przy wejściu głównym budynku szkoły, na bieżąco pakujemy i zawozimy wraz z naszymi wolontariuszami do Punktu Informacyjnego dla Cudzoziemców.

Za nami już VI samochodowych transportów przekazania zebranych rzeczy pierwszej potrzeby dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Dziękujemy Wszystkim wrażliwym, solidarnym z cierpiącą Ukrainą, ofiarodawcom i darczyńcom.

W imieniu naszym braci i sióstr z Ukrainy, wielkie podziękowanie!

BÓG ZAPŁAĆ!

Dopóki trwa wojna w Ukrainie, pomoc wciąż jest nagląca i konieczna!

Akcja „Pomoc dla Ukrainy” na terenie naszej JEDYNKI jest wciąż nadal aktualna, dopóki trwa wojna na Ukrainie!

Szczegóły dalszej pomocy dla Ukrainy i konkretne zapotrzebowania znajdziemy pod linkiem:  https://www.pomagamukrainie.gov.pl/

Ks. Konrad Walerczak, p. Agnieszka Rycombel, p. Małgorzata Wojciechowska,
Szkolne Koło Wolontariatu „JEDYNKA”, Duży i Mały Samorząd Uczniowski