II Pomoc dla Ukrainy od JEDYNKI!

01 marca br., we wtorkowe popołudnie, Szkolne Koło Wolontariatu „Jedynka”, już po raz drugi zebrane, nowe środki pierwszej potrzeby, kupione i przyniesione przez wielu z nas do naszej szkoły, przekazało do Punktu Informacyjnego dla Cudzoziemców w Kielcach (ul. Sienkiewicza 78A).

Dziękujemy Wszystkim za dobre i wrażliwe serce dla naszych cierpiących uchodźców wojennych z Ukrainy i ich rodzin, za to wszystko, co już udało się nam zebrać i przekazać, i za to wszystko, co jeszcze zbierzemy, za co z góry bardzo dziękujemy!

Dziękujemy z góry również za udział w zbiórce do puszek na terenie naszej Szkoły, która trwa od 2 (Środa Popielcowa) do 4 marca br.

Listę zaś najbardziej potrzebnych, koniecznych rzeczy, które można nadal kupować i przynosić do szkoły w ramach wciąż trwającej akcji: „Pomoc dla Ukrainy”, podaliśmy we wcześniejszych wiadomościach na stronie i facebooku naszej Szkoły: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=496608051829878&id=100436754780345&__cft__[0]=AZX-Hw14qQLw_ljxLYc1ZaWOpe7Tf7V7muvStWcrRauCeG8hX7HtLRwWeuJEJSWBuSHIAu2vLXTrF0a2J_MqKxKGq-LePpQaKYpkx1vJwbyKqgeSai0Low4HUzBZlnIxisRFubop6iFIruQH6WDd0LqW&__tn__=%2CO%2CP-R

Dziękujemy jeszcze raz, BÓG ZAPŁAĆ!
Jeszcze POLSKA i UKRAINA nie zginęły, póki my żyjemy, walczymy i sobie pomagamy!

Ks. Konrad Walerczak, p. Agnieszka Rycombel, p. Małgorzata Wojciechowska,
Szkolne Koło Wolontariatu „JEDYNKA”, Duży i Mały Samorząd Uczniowski