Koncert Piosenki o Babci i Dziadku – promocja Szkoły

Uczniowie klas drugich z naszej Szkoły wzięli udział w Koncercie Piosenki dla Babci i Dziadka, który odbył się w Parafii Świętego Józefa Robotnika w Kielcach. Udział w koncercie połączyliśmy z akcją promocyjną naszej Szkoły. Do świątyni dzieci zaprosiły swoje najdroższe Babcie i kochanych Dziadziusiów.

Zgromadzonym w kościele zaprezentowaliśmy film Szkoła z Pasją promujący naszą kielecką „Jedynkę”. Drugoklasiści śpiewali a uczniowie klasy 3a w wyjątkowy sposób włączyli się w oprawę liturgiczną Mszy Świętej. Wykonali modlitwę wiernych oraz zaśpiewali psalm responsoryjny.

Także rodzice zaangażowali się we wspólną z dziećmi modlitwę i w promocję naszej Szkoły. Przy wyjściu z kościoła rozdawali obrazki i wizytówki Szkoły, tata Małgosi wykonał czytanie liturgiczne. Na zakończenie najmłodsi otrzymali cukierki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za to radosne spotkanie, a Kochanym Babciom i Kochanym Dziadkom życzymy duuużo zdrowia, radości, miłości i pociechy z wnuków!

Wychowawcy klas drugich oraz s. Faustyna Czajkowska