Szkolny konkurs plastyczny „Patron mojej szkoły – portret Stanisława Staszica”

W ramach obchodów tygodnia patrona naszej szkoły zapraszamy uczniów klas 4–8 do udziału w konkursie plastycznym pt. „Patron mojej szkoły – portret Stanisława Staszica”.

• Cele konkursu to przybliżenie sylwetki patrona i kultywowanie tradycji szkoły, a także rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości estetycznej uczniów naszej szkoły oraz wzbogacanie ich warsztatu i umiejętności plastycznych.
  • W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie klas 4–8
  • Pracę – portret Stanisława Staszica należy wykonać samodzielnie, dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, grafika, technika mieszana) na kartce formatu A4 lub A3.
  • Temat pracy: „Patron mojej szkoły – portret Stanisława Staszica”.
  • Prace powinny być opisane na odwrocie. Opis powinien zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, klasa.
  • Prace należy dostarczyć do 23 lutego 2022 r.do p. Marzeny Kwiecień lub złożyć w bibliotece szkolnej.
  • Jury (nauczyciele przedmiotów humanistycznych) zapozna się z pracami, dokona ich oceny i wybierze laureatów konkursu.
  • Prace zostaną ocenione według następujących kryteriów:

– zgodność z tematem

– kreatywność twórcza