Redagujemy gazetkę parafialną

Uczniowie klas 1-3, pod kierunkiem katechetki – s. Faustyny Czajkowskiej, włączyli się w redagowanie gazetki parafialnej „W Rodzinie Józefa”. Cały, listopadowy numer gazetki poświęcony był Jubileuszowi Stulecia istnienia Sióstr Pasjonistek.

Dzieci samodzielnie wykonały ilustracje zamieszczone w gazetce. Przedstawiły stacje drogi krzyżowej oraz portrety sióstr pasjonistek. Rysunki wykonali m.in.: Michał Jeziorski 2c, Lidia Brama 2c, Zofia Sołtysiak 2c, Laura Marks 2c, Maria Mazur 2c, Franciszek Wiśniewski 2c, Kalina Steczek 2c, Olivier Sobczyk 2c, Izabela Kubicka 2c, Anna Caraco 2b, Lena Majchrzyk 2a, Zuzanna Chaja 1a, Klaudia Masternak 1a, Antonina Bandura 1a, Julia Wypych 1a Nadia Turek 1b.

W gazetce można przeczytać artykuły o działalności misyjnej, o duchowości i początkach istnienia Zgromadzenia.

s. Faustyna Czajkowska CSP