Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły dla klasy 4a

Tradycją naszej szkoły jest Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 wręczany klasie z najwyższą średnią. Po pierwszym semestrze roku szkolnego 2020/2021 Puchar trafił do klasy 4a – wych. Katarzyna Szostak. Miło nam poinformować, że również na koniec bieżącego roku szkolnego klasa 4a osiągnęła najlepszy wynik spośród wszystkich zespołów klasowych i zatrzymała Puchar na kolejny semestr. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Żaneta Szczepaniak pogratulowała osiągnięcia uczniom, rodzicom oraz wychowawcy życząc jednocześnie klasie dalszych sukcesów.

Serdecznie gratulujemy 4a i życzymy wszystkim zespołom klasowym jak najlepszych wyników.

Całej społeczności szkolnej życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Anna Mazur
Katarzyna Szostak