Talent Artystyczny

W mijającym roku szkolnym 2020/2021 Nagrodę Statutową TALENT ARTYSTYCZNY otrzymała Odetta Relidzyńska z klasy 7a . W tym roku Odetta wystąpiła na III Międzyszkolnym Konkursie Tańca „Dance ma sens”i zdobyła brązowy medal. Niejednokrotnie brała udział w przygotowaniach wielu choreografii na stworzenie profesjonalnego widowiska na potrzeby szkoły oraz choreografii do promocji szkoły. Uczennica oprócz wysokich osiągnięć gimnastycznych cechuje się talentem tanecznym i posiada bardzo duże umiejętności w obu tych dziedzinach. Posiada wysoką średnią i wzorowe zachowanie oraz wzorową postawę sportową. Wykazuje się systematyczną pracą i aktywnością na rzecz rozwoju sportu i pokazów artystycznych w Naszej szkole. Mocnymi stronami uczennicy jest: skromność, kultura osobista, systematyczność, talent i bardzo duże zaangażowanie na rzecz szkoły. Chętnie podejmuje różne wyzwania i rzetelnie się z nich wywiązuje.

Gratulujemy osiągniętego wyniku.
Twój wysiłek zaowocował!
Oby następne lata przyniosły kolejne sukcesy.?

Nauczyciel wychowania fizycznego