GALA podsumowująca – XI Kampania „POLA NADZIEI 2020/2021”

W dniu 17 czerwca 2021 r. odbyła się uroczysta Gala podsumowująca XI Kampanię „POLA NADZIEI 2020/2021”, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich szkół z naszej diecezji i reprezentacje szkolnych kół wolontariatu, które włączyły się w tegoroczną kampanię, w tym i nasza Szkoła i reprezentacja Szkolnego Koła Wolontariatu „JEDYNKI”.

Uroczyste zwieńczenie całorocznej pracy wolontaryjnej w ramach współpracy naszej Szkoły z Diecezjalnym Centrum Wolontariatu na rzecz pomocy Hospicjum św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach rozpoczęło się Eucharystią pod przewodnictwem ks. Biskupa Ordynariusza Jana Piotrowskiego w Katedrze Kieleckiej. Bezpośrednio po dziękczynieniu modlitewnym, z Katedry wszyscy przybyli na podsumowanie kampanii, udaliśmy się do Domu Środowisk Twórczych Pałacu T. Zielińskiego, gdzie miał miejsce piękny program artystyczny zakończony uroczystym wręczeniem nagród, podziękowań i dyplomów zgłoszonym szkołom.

Wielką niespodzianką okazało się, że nasza Szkoła, a tym samym nasze Szkolne Koło Wolontariatu, oprócz PODZIĘKOWANIA za całoroczny udział w kampanii, zostało wyróżnione (za rozliczne inicjatywy wolontaryjne) – nagrodą w postaci Vouchera na PIZZĘ o wartości 300 zł do Pizzerii Kilo Mąki w Kielcach (dar dla naszych dzielnych, zaangażowanych Wolontariuszy).

ks. Konrad Walerczak
ks. Michał Segiet