Sukcesy na II Festiwalu Sportów Halowych w ZS nr 2 w Kielcach

Dnia 11 czerwca 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Badmintona i Tenisa Stołowego w ramach II Festiwalu Sportów Halowych o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz Dyrektora ZS nr 2 w Kielcach.  Reprezentacja naszej szkoły w badmintonie to: Gabriela Chmielewska kl. 8b, Milena Durlik kl. 8b, Maja Pulut kl. 8b, Kacper Gałecki kl. 8b, a w tenisie stołowym: Czyż Oskar kl. 8b, Kacper Gałecki kl. 8b, Kamil Jantarski kl. 8b, Nawara Mateusz kl. 8b. Zawody rozegrane zostały w klasyfikacji indywidualnej. Z przyjemnością informujemy o doskonałych wynikach naszych zawodników, zwłaszcza, że musieli stoczyć prawdziwy bój z dobrze przygotowanymi rywalami innych szkół. Oto one:

Maja Pulut – I miejsce w turnieju badmintona dziewcząt;

Mateusz Nawara – I miejsce w turnieju tenisa stołowego chłopców;

Kacper Gałecki – III miejsce w turnieju tenisa stołowego chłopców;

Oskar Czyż – IV miejsce w turnieju tenisa stołowego chłopców.

Serdecznie GRATULUJEMY  i dziękujemy, że przez 8 lat nauki godnie reprezentowaliście naszą szkołę w różnych dyscyplinach sportu. Życzymy Wam wielu sukcesów na dalszej drodze.

Nauczyciel wychowania fizycznego

Urszula Woźniak