III Międzyszkolny Konkurs Taneczny DANCE MA SENS

7 czerwca odbył się w Szkole Podstawowej nr 28 w Kielcach III Międzyszkolny Konkurs Tańca „Dance ma sens”. Wydarzenie pełne pozytywnych emocji, prezentujące taneczne talenty uczniów kieleckich szkół. W tym dniu jury obejrzało filmiki konkursowe wspaniałych choreografii w różnych stylach tanecznych. ??

Największe sukcesy naszych uczniów to :

·        II miejsce Katarzyny Kołcz i Malwiny Ilcewicz w kategorii- modern- duet,

·        III miejsce Odetty Relidzyńskiej w kategorii modern jazz – solo,

·        Wyróżnienie Mini Formacji w kategorii rożne formy taneczne w składzie: Karolina Plech, Alicja Rurak, Karol Sacha, Sara Borowiec i Aleksandra Karpacz.

·       Wyróżnienia w kategorii jazz – solo: Zuzanna Glapiak, Nina Majewska i Katarzyna Kołcz.

Dziękujemy i Gratulujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie profesjonalnego widowiska i wspaniałą rywalizację.

Z tanecznym pozdrowieniem
Marta Więckowska i Ewa Nowak