Dzień Dziecka – wspólna zabawa w zespołach klasowych

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca – święto dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są konkursy i zabawy, a dzieci obdarowywane są słodkościami.

W naszej szkole również nie zabrakło życzeń od nauczycieli. Na lekcjach biologii, matematyki czy historii dzieci świetnie bawiły się rozwiązując zagadki, łamigłówki, quizy czy kalambury. Na lekcjach języka polskiego klasy siódme prowadziły dyskusję na temat świata dorosłych i dzieci w oparciu o lekturę „Mały Książę”, a klasy czwarte spełniały swoje życzenia korzystając z czerwonego krzesła znanego im z serii „Magiczne Drzewo”.

Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić w każdym wieku.

Wychowawcy klas 4-8