„BEZPIECZEŃSTWO” – zajęcia prowadzone przez specjalistów Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Kielcach

Zgodnie z rekomendacjami Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty uczniowie klas I-VIII (wszystkie klasy) wspólnie z wychowawcami uczestniczyli w zajęciach online prowadzonych przez specjalistów Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Tematyka dotyczyła bezpieczeństwa w szerokim zakresie, uwzględniała aktualną sytuację – nauka online oraz dostosowana była do poszczególnych grup wiekowych – „Bezpieczeństwo w świecie realnym i wirtualnym”, „Bezpieczeństwo w Sieci – przeciwdziałanie zagrożeniom”. W klasach VI-VIII poruszana była również tematyka odpowiedzialności nieletnich.

Pedagog szkolny – Beata Smagór