Koszyczek dla Afryki

Uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami klas 1-3 oraz katechetami włączyli się aktywnie w pomoc polskim misjonarkom pracującym w Kamerunie. Dla pracowników misji i ich podopiecznych zbieraliśmy podstawowe przybory toaletowe.

Kl. 1a z wychowawczynią p. Iwoną Kościelecką – zbierała ręczniki
Kl. 1b z wychowawczynią p. Ewą Nowak – zbierała mydło
Kl. 1c z wychowawczynią p. Karoliną Skalską-Łosin  – zbierała mydło
Kl. 2a z wychowawczynią p. Kingą Kozieł – zbierała mydło, pastę do zębów i ręczniki
Kl. 2b z wychowawczynią p. Elżbietą Lis – zbierała mydło, pastę i szczoteczki do zębów
Kl. 3a z wychowawcą p. Andrzejem Pustułą – zbierała pastę i szczoteczki do zębów
Kl. 3b z wychowawczynią p. Martą Okopień – zbierała mydło, ręczniki i pastę do zębów
Składamy serdeczne podziękowania Kochanym Rodzicom, którzy wspierali naszych najmłodszych uczniów w realizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia podjętego w ramach Ogólnopolskiego projektu „Misje z PASJĄ”.
Nasz koszyczek dla Afryki wypełnił się po brzegi. Z mieszkańcami Kamerunu i misjonarzami dzielimy się nie tylko dobrami materialnym, ale przede wszystkim naszą serdeczną myślą, modlitwą i życzliwością.

Wychowawcy klas 1-3 oraz Katecheci SP1