„JEDYNKA” dla endo-Ani

W dniu 14 marca, nasze Szkolne Koło Wolontariatu „JEDYNKA” włączyło się z odważnym i wrażliwym sercem – jak zwykle bardzo licznie – w akcję „Pomóż Endo-Ani”. Była to zbiórka pieniędzy dla ciężko chorej, cierpiącej na endometriozę IV stopnia – kiedyś bardzo szalonej wolontariuszki – Anny Kwaśniewskiej. Akcja odbyła się przed wejściami do kościoła, w parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach. Dzięki życzliwości Proboszcza, ks. Jana Iłczyka, inicjatywie Świetlicy Caritas „U Józefa” , a także bardzo wielu wolontariuszom, w tym i z naszej Szkoły akcja pomocy dla Ani poruszyła serca wielu ludzi w parafii. Ofiarodawcy współczując młodej, chorej kobiecie, chcieli ją wesprzeć przez dar pieniężny na konieczną operację i leczenie, które niestety w naszym kraju nie są refundowane przez Państwo.

Nasi wolontariuszy, a przez nich cała nasza Szkoła, otrzymaliśmy szczególne podziękowanie za tak wielkie zaangażowanie się w akcje „Pomóż endo-Ani”, w walkę o ratowanie zdrowia i życia endo-Ani.

Gratulujemy i dziękujemy Wszystkim Wolontariuszom i ich Rodzicom, że pomimo trudu związanego z pandemią, odważyli się włączyć w tak szlachetną pomoc dla Ani.

DZIĘKUJEMY! BÓG ZAPŁAĆ!

Ks. Konrad Walerczak i Świetlica Caritas „U Józefa”