Eko-akcja “Rozpal nadzieję na nowe życie” – 2021

Zapraszamy do udziału w eko-akcji “Rozpal nadzieję na nowe życie”, zorganizowanej przez Diecezjalne Centrum Wolontariatu w Kielcach.

Dzięki współpracy przy akcji #StopyOgrzaneMiłością wiemy, że w Przytulisku św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet w Krakowie Siostry z Mieszkankami dają “nowe życie” świecom, przetapiając je i wykonując małe arcydzieła, które później służą jako cegiełki wsparcia.

Po świętach (i nie tylko) w domu pewnie zalegają resztki niepotrzebnych świec woskowych i parafinowych. Wystarczy je dostarczyć do szkoły (przy głównym wejściu do szkoły będzie stał oznaczony karton na zbiórkę), a dobro popłynie dalej!

Pomoże to w starcie w Nowe Życie dla Bezdomnych Pań. Proste działanie, do tego recyklingowe, a może rozpalić NADZIEJĘ!

Akcja trwa do końca maja 2021 roku.

Organizatorzy:
Kinga Kozieł – opiekun MSU
Agnieszka Rycombel – koordynator SKW „Jedynka”
s. Konrad Walerczak – nauczyciel religii
dkn Michał Segiet – nauczyciel religii