Przewodnik dla dzieci „Co to jest koronawirus”

W dniu dzisiejszym nasi najmłodsi uczniowie z wielkim zainteresowaniem czytali oraz zapoznawali się z przewodnikiem dla dzieci „Co to jest koronawirus” Uczniowie z zaciekawieniem czytali historię bohaterów broszury Zuzy i Wojtka. Dużo radości sprawiło im rozwiązywanie zamieszczonych tam rebusów i krzyżówki. Broszurkę otrzymali od wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Pani Renaty Janik. Dziękujemy za to serdecznie.
Przewodnik powstał w ramach projektu „STOP WIRUSOWI! Zapobieganie rozprzestrzenianiu się COVID-19 w województwie świętokrzyskim” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Przewodnik pomaga przyswoić młodym czytelnikom podstawowe informacje na temat pandemii i sposobów radzenia sobie z zagrożeniem.