Zbiórka nakrętek

Nasza szkoła od wielu lat organizuje zbiórkę plastikowych nakrętek. W akcję zaangażowani są nie tylko uczniowie wraz z ich rodzicami, ale także nauczyciele i pracownicy szkoły. Fundusze pozyskane ze sprzedaży nakrętek są przeznaczone na dofinansowanie do leków i turnusów rehabilitacyjnych dla chorego chłopca – Wiktora Dwojewskiego podopiecznego  Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Zbiórka ta uświadamia nam wszystkim jak ważne jest bezinteresowne niesienie pomocy osobom potrzebującym szczególnie w tak trudnym czasie jakim jest pandemia. Pragniemyzaznaczyć, że nakrętki te pochodzą ze zbiórki sprzed pandemii.

Krystyna Banasik

Elżbieta Wójcik