Nagrody w Konkursie ekologicznym zostały rozdane!

Organizatorem Konkursu Ekologicznego ,,Bądź EKO – nadaj przedmiotom drugie życie” było Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.

Był on współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Wychowawczynie nagrodzonych uczniów, których lista już była podana, odebrały dla nich w Siedzibie ECN wartościowe i piękne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy: w Konkursie literackim – pani Małgorzata Kasza, w Konkursie plastycznym – pani Marta Okopień. Jeszcze przed wakacjami dzieci będą się z nich cieszyć.

Jesteśmy dumne, że tak liczne grono zostało dostrzeżone, bowiem w konkursie uczestniczyło mnóstwo dzieci z całego województwa, w tym kilkanaście osób i kilka zespołów z naszej szkoły.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: Małgorzata Kasza
Marta Okopień